Přijměte prosím pozvání na PODZIMNÍ EDU VEČER 22.11.2023. Myšlenka EDU večerů pro učitele, rodiče i širokou veřejnost se zrodila v rámci projektu Duhovka in eMotion, který jsme letos v srpnu zahájili sérií workshopů pro všechny zaměstnance v Duhovce. Tématem byla péče o duševní zdraví a připravili jsme témata jako Úvod od mindfulness, Život má konec a začátek, Hlasem k harmonii a vnitřní síle nebo výtvarný workshop. Celé setkání bylo velmi obohacující nejen svým obsahem, ale také sdílením a společně stráveným časem. A přesně tento zážitek bychom nyní rádi nabídli širšímu publiku. 

Duhovka má ve své komunitě řadu odborníků a inspirativních osobností a proto věříme, že si EDU večery oblíbíte a stanou se pravidelnou součástí života Duhovky. 

První EDU večer nás čeká již 22. 11. 2023 od 18:00 v prostorách Základní školy a pod následujícím odkazem naleznete potřebné informace o jednotlivých tématech a o způsobu přihlášení. Budeme rádi, pokud na akci dorazíte a pozvete na ni i Vaše příbuzné, kamarády, učitele. Všechny, pro které by tato témata mohla být zajímavá.

Cena: 950,- Kč.

Je možné, že se vám tento termín nehodí, že koliduje s jinou událostí v kalendáři, nic se neděje. Už nyní plánujeme další EDU večery na leden, březen a květen. O termínech a programu Vás budeme brzy informovat. 

Těšíme se na Vás.

Vyberte si jedno Z témat a přihlašte se zde