Early Bird - nabídka platí do…

Registrujte se nyní…

číst dál

Montessori Institut Duhovka

websites.4.homepage.intro.textImageAlt
Absolventi našich vzdělávacích montessori kurzů získávají certifikát Americké Montessori společnosti (AMS), mezinárodně uznávané osvědčení. AMS je mezinárodní montessori asociace garantující kvalitní montessori vzdělávání a přípravu budoucích montessori učitelů. Absolventi jsou kvalifikováni pro výuku dětí v montessori prostředí po celém světě. Každý kurz programu je vyučován v angličtině zkušenými lektory s ohledem na vícejazyčné a mezinárodní prostředí.

Institut Duhovka nabízí vzdělávání montessori učitelů na třech pobočkách: Praha (ČR), Amelia Island (Florida, USA) a Hamar (NOR). Praktikum kurzů Early Childhood a Elementary probíhá ve školách, které mají status Full Affiliate u Americké Montessori společnosti a jsou akreditovány Montessori Accreditation Council for Teacher Education (MACTE).

Montessori kurzy pro učitele - prezenční i online

Early Childhood

Akreditovaný montessori kurz pro předškolní učitele připravuje dospělé studenty na roli montessori průvodce ve věkově smíšené třídě předškolního věku (2,5 - 6 let). Program se skládá z akademické fáze v rozsahu minimálně 361 hodin a z praktické fáze v rozsahu minimálně 540 hodin v montessori třídě pod vedením zkušeného lektora.

Elementary

Akreditovaný montessori kurz pro učitele základních škol připravuje dospělé studenty na rolimontessori průvodce ve věkově smíšených třídách nižšího stupně základní školy (6-9 let) nebo vyššího stupně základní školy (9-12 let). Zahrnuje akademickou část v rozsahu minimálně 401/611 hodin a praxi v rozsahu minimálně 1080 hodin ve věkově odpovídající montessori třídě pod vedením zkušeného lektora.

Early Childhood Overview

Online úvod do Montessori pedagogiky a filozofie sestávající ze 40 hodin teoretické a praktické výuky. Jednotlivé moduly vám umožní prozkoumat základy Montessori pedagogiky. Tento kurz je povinným předpokladem pro certifikované programy Elementary a Toddler pro účastníky, kteří nejsou držiteli montessori certifikátu Early Childhood, a je zdarma součástí obou certifikovaných programů.

Vážíme si

websites.4.homepage.whatWeValue.block1.ImageAlt

Kvalita a tradice

Montessori kurzy jsou vedené lektory s AMS akreditací a s aktivní dloholetou praxí v roli učitelů v montessori prostředí po celém světě.
websites.4.homepage.whatWeValue.block2.ImageAlt

Podpora růstu a rozvoje

Naši lektoři podporují dospělé studenty na jejich vlastní vzdělávací cestě, podporují zvědavost a celoživotní učení - klíč k rozvoji montessori pedagoga.
websites.4.homepage.whatWeValue.block3.ImageAlt

Rovnováha v práci a v životě

Montessori kurzy pro učitele jsou časově plánované mimo školní rok s ohledem na pracovní a osobní vytížení našich účastníků.
websites.4.homepage.whatWeValue.block4.ImageAlt

Učení založené na zkušenostech

Propojení teorie a praktické výuky v pečlivě připraveném montessori prostředí podporuje rozvoj učitelů prostřednictvím diskusí, skupinové práce, online workshopů a digitálních prvků.

Aktuálně v montessori institutu

Zápis do diplomových montessori kurzů Early Childhood, Elementary (6-9) a Elementary (6-12) na léto 2023 je otevřen. Do 30. května platí 15% sleva při včasné registraci a platbě.